Твой Успех учебный центр Херсон

Курси туристичного бізнесу в Ізмаїл

Усі курси туристичного бізнесу в Ізмаїлі в навчальному центрі Твій Успіх:

 

Курси туристичного бізнесу. Туризм уже багато років залишається одним із найбільш затребуваних видів відпочинку. Сьогодні мандрівникам пропонують кілька сотень різних турів у всі країни світу. Туризм має кілька підвидів, серед яких гірський, морський туризм, дикий, оздоровчий, екстремальний, оздоровчий та багато інших. Туроператор, який хоче збільшити свою клієнтську базу, заслужити довіру і викликати інтерес, завжди турбуватиметься про те, щоб у нього було, що запропонувати клієнту. Але правильно організувати роботу фірми можна тільки заручившись підтримкою професійної команди. Саме тому власники туристичного бізнесу дбають про професійність своїх співробітників, про їхню спеціальну освіту. Якщо Ваша мета - досягти успіху в туристичному бізнесі, починайте вивчати цей напрямок уже зараз. Залежно від того, чим Ви віддаєте перевагу займатися в туристичній галузі, можна пройти спеціалізовані курси для керівників турфірми, менеджерів або гідів та екскурсоводів.

Наш навчальний центр "Твій успіх" допоможе Вам здобути всі необхідні теоретичні знання та практичні навички в будь-якому напрямку професії.

У нас Ви можете записатися на такі курси туристичного бізнесу:

- курси керуючого туристичним бізнесом. Як організувати роботу фірми, як добирати персонал і розподіляти обов'язки, як оформляти звіти, складати договори, вести бізнес і отримувати від нього прибуток - усе це Ви дізнаєтеся під час навчання. Навчання триватиме протягом 50 годин;

- курси менеджера з туризму. Під час навчання на турменеджера Ви навчитеся практично організовувати тури різних типів. Також дізнаєтеся про те, як забезпечити своїм клієнтам транспорт до місця призначення, проживання в готелях і харчування. Спеціально заняття будуть присвячені й екскурсіям, які просто невід'ємна частина класичного туру. Від організованості менеджера залежить клієнтська база фірми. Хороший менеджер - постійні клієнти;

- курси гідів та екскурсоводів. Це курси для тих, хто любить динамічну роботу, спілкування з людьми, цікавиться історією, географією або просто захоплений історичними місцями. На курсах Ви дізнаєтеся, як подавати інформацію туристам, як розповідати про священні місця, давню архітектуру, відомих людей і багато іншого.

Усі наші заняття проходять у міні-групах із 2-4 осіб. Також ми надаємо індивідуальні заняття за будь-яким із напрямів.