Твой Успех учебный центр Херсон

Курси перукарів в Ізмаїлі

Всі курси перукарів в Ізмаїлі від навчального центру Твій Успіх

Курси перукарів Ізмаїл, перукарського мистецтва. Курси перукаря в Ізмаїлі. У нашій школі перукарів Ви можете пройти професійне навчання на перукаря і стиліста за доступною ціною. Навчальний центр Твій Успіх пропонує курси перукаря.

Запрошуємо на навчання на курси за профілем "Майстер перукар жіночого та чоловічого залів". Навчатися на перукаря в Ізмаїлі Ви зможете на базі навчального центру Твій Успіх у викладачів-практиків. Вартість курсів перукаря в Ізмаїлі доступна кожному, хто бажає стати перукарем. Вас навчать: виконання базових і модельних стрижок жіночих і чоловічих, укладання, фарбування, мелірування і колорування волосся, весільні зачіски. Також наша школа перукарського мистецтва Ізмаїл пропонує курси підвищення кваліфікації. Заняття проводяться у зручний для Вас час. По закінченню курсів перукаря видається сертифікат. Короткий опис наших курсів перукарів в Ізмаїлі:

  1. Курси перукарів з нуля. Ви пройдете навчання з нуля до кваліфікованого майстра жіночих, чоловічих і дитячих стрижок.
  2. Поглиблений курс перукарів. Працюючі майстри можуть підвищити кваліфікацію на даному курсі.
  3. Курси нарощування волосся. Під час навчання на майстра з нарощування волосся, Ви дізнаєтеся тонкощі правильного і грамотного нарощування волосся.
  4. Курс вечірні та весільні зачіски. Ви станете майстром вечірніх і весільних зачісок, зможете виконувати стильні і хитромудрі зачіски.
  5. Курс косоплетіння. Зачіски з кіс. На курсі Вас навчать плести різні види кіс, а також виконувати зачіски з кіс. Ви станете майстром з плетіння кісок.

Навчання повністю курирують найкращі викладачі-практики, які мають високі досягнення в галузі перукарського мистецтва.