Твой Успех учебный центр Херсон

Курси масажу Ізмаїл Усі види масажу

Всі курси масажу Ізмаїл від навчального центру Твій Успіх

Курси масажу. Навіть такий стабільний вид оздоровлення, як масаж, з часом змінюється. Створюються нові методики. Виробляють нові поліпшені матеріали для досягнення кращого ефекту. Хороший масажист завжди буде прагнути до вдосконалення своїх знань. Вивчати різні види масажу. Покращувати свої навички. Постійна динаміка в саморозвитку - це ефективний спосіб збільшити клієнтську базу, піднятися на більш професійний рівень. Таке особистісне зростання Ви можете отримати разом із нашим навчальним центром "Твій успіх". Ми вже значну кількість часу викладаємо професійні курси масажу в різних його видах. Сьогодні ми маємо п'ять основних курсів у цьому напрямку.

Тут Ви можете навчитися проводити такі види масажу:

  1. Загальний курс масажу. Призначений для тих, хто тільки входить у професію і починає її вивчати. Також цей курс принесе користь і для самоосвіти. Він доступний навіть учням без глибоких знань у медицині.
  2. Курс класичного та лікувального масажу. Більше підійде медикам, які починають практику масажиста. У нас Ви отримаєте і хорошу теоретичну базу, і можливість попрактикуватися в спеціально обладнаних кабінетах.
  3. Курс антицелюлітного масажу. Спеціальний вузько спрямований вид масажу, який сприяє поліпшенню кровотоку в ділянці стегон, сідниць, живота. На сьогодні такий вид масажу найбільш затребуваний і високооплачуваний.
  4. Курс косметичного масажу. Це важлива частина класичного масажу і не менш популярна. З такими знаннями Ви допоможете клієнтам поліпшити стан шкіри обличчя, шиї. Викладається за спеціально розробленою методикою наших викладачів.
  5. Курс дитячого масажу. Курс буде корисний як масажистам, педіатрам, так і матерям новонароджених. На наших курсах Ви дізнаєтеся про важливість дитячого масажу, технології та специфіку його проведення.

З Вами на практичних і теоретичних заняттях працюватимуть професійні масажисти. Вони навчать як азам, так і тонкощам масажної справи.

Для своїх учнів ми проводимо групові заняття та індивідуальні. У центрі "Твій успіх" Ви дізнаєтеся, як досягти справжнього успіху. Заходьте до нас!