Твой Успех учебный центр Херсон

Курси макіяжу, бровіст, нарощування вій в Ізмаїлі

Всі курси макіяжу в Ізмаїлі від навчального центру Твій Успіх

Курси макіяжу в Ізмаїлі

Професія візажистів - це вид мистецтва. Створення привабливого образу, виділення найкращих рис жінки, вміння недоліки робити перевагами. Усе це роблять візажисти. Але щоб набратися професіоналізму і навичок, необхідно, перш за все, вивчити всі особливості цієї професії. Сьогодні є кілька гілок у цьому напрямі. Це власне візажист, майстер з нарощування вій і бровіст. Усім перерахованим професіям Ви можете навчитися в Навчальному центрі "Твій успіх". Наші викладачі - це найкращі фахівці, які активно працюють у косметологічному бізнесі та знають про нього все. Навчання проходить, в основному, як практичне, де Вам не тільки показую, але Ви і самі набираєтеся навичок в обраному напрямку. Виберете для себе відповідний, з представлених курсів:

Курси нарощування вій

Насамперед ви познайомитеся з інструментами та витратним матеріалом, який використовується майстрами під час роботи з віями. Дізнаєтеся про всі підготовчі процедури, санітарні умови робочого місця, вимоги до особистої гігієни. Також вчителі навчать нарощувати різні види вій. Навчитеся поресничному нарощуванню, технікам 3D і 2D, і як знімати, або коригувати накладки. Час на навчання - всього 12 годин, і Ви отримаєте нову професію.

Курс корекції брів і моделювання брів.

brovistОбравши цей 12-годинний курс, Ви дізнаєтеся все про пропорції брів відносно обличчя, як за допомогою всього кількох хитрощів підкреслити виразність обличчя клієнта. Крім того, це чудова навичка і для себе. Наші викладачі розкажуть все про моделювання брів, про використання додаткових засобів для поліпшення їхньої форми, кольору. У нас ви вивчите і різні технології догляду за бровами.

 

Курс візажистів з нуля.

Це важливий етап для знайомства з професією. Усі базові знання про те, як працювати з обличчям, яку косметику наносити, як правильно доглядати за очима, усувати недоліки, підбирати косметику під тон обличчя - все це Ви навчитеся робити в нашому навчальному центрі. Застосовувати отримані знання можна як на собі, так і у своїй професійній діяльності. Тривалість цього курсу - 32 години.
курсы визажа херсон

Наприкінці проходження кожного курсу, наш учень отримує спеціальний сертифікат про закінчення навчання в даному напрямку. У навчальному центрі "Твій успіх" можна пройти навчання індивідуально, або в міні-групі з 2-3 осіб. При індивідуальному курсі його вартість буде вищою, при цьому тут викладач зосереджений виключно на вас і на наданні вам корисних знань.