Твой Успех учебный центр Херсон

Курси іноземних мов в Ізмаїлі

Усі курси іноземних мов в Ізмаїлі від навчального центру Твій Успіх

Курси іноземних мов, навчання в групах та індивідуально

 

yazikovie_kursu

Навчальний центр "Твій Успіх" в Ізмаїлі знаходиться на проспекті Миру 1, оф.34. Наша школа іноземних мов пропонує для вивчення такі популярні іноземні мови як англійська мова, німецька мова, французька мова, італійська мова, іспанська мова, турецька мова, польська мова, чеська мова. Також у нас Ви можете вивчити рідкісні іноземні мови як грецька мова, японська мова, болгарська мова, іврит, латиська мова. На курсах в Ізмаїлі Ви швидко й ефективно опануєте будь-яку іноземну мову завдяки інноваційним методикам наших викладачів і репетиторів - носіїв іноземної мови.

Підготовка до міжнародних іспитів

Курси іноземних мов в УЦ "Твій Успіх" допоможуть Вам вступити до відомих зарубіжних вишів таких країн як Канада, Польща, США, Австралія, Нова Зеландія, Німеччина і т. д. Адже крім вивчення іноземної мови Ви зможете підготуватися до міжнародних іспитів: IELTS, TOEIC, кембриджських іспитів, Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages): KET, PET, FCE, CAE, CPE; американських іспитів, іспитів з німецької мови ZD, ZMP, ZOP, французької мови DALF, TCF, іспанської мови D. E. L. E.; іспитів з італійської мови CILS: CILS1, CILS2, CILS3, CILS4; польської мови - підготовка від 0 до B2. Також ми проводимо підготовку до співбесіди, до інтерв'ю в морських агентствах, до тесту Marlins для працевлаштування в провідних міжнародних судноплавних компаніях.

В аудиторіях є все необхідне для вивчення іноземних мов і підготовки до міжнародних іспитів. Навчання на курсах іноземних мов проходить у міні-групах (2-3 особи), максі-групах (4-8 осіб), також індивідуально. Мовні уроки складаються з граматичного матеріалу та практики розмовної мови. На курси іноземних мов можуть записатися всі охочі: школярі, студенти, моряки, люди, яким мова потрібна для роботи, або подорожей. У нас є курси іноземних мов для дорослих, курси іноземних мов для дітей, English Club. Після закінчення курсів Ви зможете самостійно вдосконалювати іноземну мову.