Твой Успех учебный центр Херсон

Курси в Ізмаїлі

Усі курси в Ізмаїлі від навчального центру Твій Успіх:

У нас Ви отримаєте не тільки теоретичні, а й практичні знання та навички

Методику навчання кожен фахівець, репетитор, педагог, викладач розробляє самостійно, щоб було цікаво вчитися. А головне, щоб було зрозуміло і дохідливо. Якість подачі інформації у нас на належному рівні. Для нас важливо, щоб вичитувалася потрібна кількість годин для кожного курсу, щоб проведені заняття відповідали затвердженій програмі курсу. Тому ми стежимо, щоб у наших учнів у кожній спеціальності був високий рівень практики.

Щоразу ми збираємо зворотний зв'язок від учнів і коригуємо курси з урахуванням усіх побажань. Без жодного сумніву, ми любимо свою роботу, тому ставимося до неї відповідально, наші клієнти стають нашими улюбленими учнями. До того ж вони регулярно проходять курси та приводять друзів і хороших знайомих. Перш за все, нам важлива думка кожної людини, яка пройшла навчання в нашому навчальному центрі. Насамперед це є найголовнішим показником про виконану роботу.

У нашому навчальному центрі пропонуються такі курси:

  • Іноземні мови. Польська, німецька, французька, іспанська, італійська, грецька, японська, іврит, чеська, а також латиська.
  • Англійська мова для моряків, Англійська з нуля. А також Курс англійської мови Intermediate. Англійська для дітей та школярів. А також експрес курс англійської мови
  • Курси нігтьового сервісу, навчання манікюру і педикюру, курс апаратного манікюру, педикюру. Курси нарощування нігтів і дизайну нігтів. Обрізний манікюр і педикюр.
  • Комп'ютерні курси.
  • Курси масажу: загальний масаж, лікувальний масаж, класичний масаж, антицелюлітний, дитячий, косметичний масаж.
  • Курси бухгалтерів, перукарів, фотографів, навчання крою та шиття, ресторанного та готельного бізнесу, кухарів. Курси дизайну та флористики, туристичного бізнесу, психології, макіяжу, а також візажу.

Навчання на курсах проводиться в максі групах і міні-групах. Є індивідуальні заняття з репетиторами та викладачами УЦ Твій Успіх. Для зручності кожного учня ми передбачили різні форми навчання: ранкову, денну та вечірню. Також можна навчатися у вихідні дні. Тривалість навчання становить від одного місяця до чотирьох. До того ж, після закінчення курсу видається сертифікат про закінчення курсу.